Aktuality

Pf 2018!

Konec roku se kvapem blíží a tak nám dovolte poděkovat za přízeň v minulých sezónách a popřát všem krásné vánoční svátky a úspěšný Nový rok 2018!

 

We wish you Merry Christmas and a happy New Year to all our friends and clients!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zimní nabídka ustájení

Nově si dovolujeme nabídnout zimní boxové ustájení i mimo reprodukční sezónu a sice za sníženou cenu 4500,- Kč/měsíc. Tato nabídka je platná pouze do konce března 2018 a je možné ji využít pro všechny kategorie koní. Primárně je však cílena na  koně v rekonvalescenci, po zranění, staré koně a pod., kteří vyžadují speciální režim. Nabízíme celodenní dohled, individuální výběhy a každodenní ošetřování dle potřeb každého zvířete. Neváhejte se na nás obrátit s dotazy či rovnou přijet domluvit detaily:).

 

Pochvala z Francie

Příjemná zpráva, o kterou se s Vámi rádi podělíme, přišla od Kena Rehilla z The Stallion Company ve Francii. Na Kenův dotaz na počet a výsledky připuštění hřebcem Kannan v letošní sezóně jsme odpověděli: "9 připuštěných a následně 9 zjištěných březích klisen". Ken odpověděl:

"That´s great, really good work, the best in Europe this year!"     

:)

Prodej mladých koní z našeho chovu

Pokud zvažujete koupi mladého, nezkaženého a stoprocentně zdravého koně pro účast ve westernových závodech, hobby ježdění a nebo chov, neváhejte kouknout na naši nabídku koní na prodej (najdete pod sekcí Náš chov v pravém horním menu). 

Seminář o reprodukci koní

 

V loňském roce zahájilo naše reprodukční centrum spolupráci s chovateli Fríských koní. Z celkem 10 připouštěných klisen zůstalo 9 březích.Spolupráce v další sezóně bude zahájena seminářem o reprodukci koní, který připravila Czech a Slovak Friesian Horse Organization pro své členy. Přednášejícími jsou Ing. Radek Tolman a jeho dlouholetý kolega a přítel Ing. Jiří Šichtář, PhD. z Katedry veterinárních disciplín na České zemědělské univerzitě. Více informací lze nalézt na:http://www.csfho.cz/index.php/aktuality/298-semina-o-inseminaci-a-reprodukci-koni-2017